עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
אינטרפוץ

חמת עולה בקמפיין חדש

חברת חמת עולה בקמפיין חדש בו היא מציגה סיפור אמיתי של לקוח שקנה מוצר שלהם מלפני 17 שנה!

חברת חמת עולה בקמפיין דיגיטלי חדש בפריסה ארצית שהופק על ידי משרד הפרסום סאצ'י ומציג את האסטרטגיה של החברה בו הם רוצים להדגיש את היותה חברה ישראלית יצרנית בעלת מוצרים עם אחריות לטווח הארוך, עם שירות איכות ואמינות אפילו אחרי 17 שנה וזה שווה יותר מכל דבר אחר.

במהלך הקמפיין השחקן מציג סיטואציה אמיתית שקרתה לחברה בה אחד הלקוחות שלהם קנה אינטרפוץ ואחרי 17 שנה האינטרפוץ נהרס והוא החליט לקרוא לאינסטלטור.
כאשר האינסטלטור קלט כי המוצר הינו של חמת הוא ישר אמר לו שאין צורך עכשיו לפרק ולהרכיב את הכל מחדש אלא רק לקרוא לטכנאי מטעם החברה והוא יגיע לתקן.

וכך היה – טכנאי מטעם החברה הגיע אליו הביתה לתקן את האינטרפוץ אחרי 17 שנה כשמן הסתם האחריות מזמן פגה שהמוצר אצלו ובעלות סימלית במקום עלות של אלפי שקלים שהיו גובים לו במידה ולא היה מתקשר לחמת.
אותו לקוח החליט לעלות פוסט לפייסבוק, פוסט מפרגן , דבר שהוא נדיר אצל הישראלים שידם קלה על המקלדת וכתב פוסט מרגש על העובדה כי חמת נשארת איתך תמיד.

שם המפרסם: חמת  משרד: M&C סאצ'י  מנכ"ל ושותף: אלון הוכדורף  מנהל קריאייטיב ושותף: צור גולן  מנהלת לקוחות: עידית זמר  ארט דיירקטור: אוהד ברקן  קופירייטר: רועי לינדנבוים  תקציבאי: אורי קרסנר