עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
"נינטנדו סוויץ"

סרט קמפיין לקידום הקונסולה נינטנדו סוויץ'

חברת תור גיימינג המפיצה הרשמית של נינטנדו בישראל יוצאת בסרט קמפיין לקידום הקונסולה "נינטנדו סוויץ".

התוכן של סרט הקמפיין מבוסס על סרטי פרסומת של נינטנדו העולמית ומקדם את המסר העיקרי הקונסולה: לשחק בכל זמן, בכל מקום, עם כל אחד, לצד מסרים המעודדים חווית משחק משותפת עם משפחה וחברים, עם או בלי רקע במשחקים, ומכל הגילאים.

הקמפיין יעלה הערב(ראשון) בהפסקת הפרסומות של תכנית הטלוויזיה נינג'ה ישראל, בבתי הקולנוע ובדיגיטל.


תור גיימינג הביאה את חברת נינטנדו ומוצריה לצרכן הישראלי ביבוא רשמי בחודש מרץ האחרון, ובחודש יוני הביאה לישראל בשורה גדולה בענף הגיימינג כאשר השיקה את חנות המותג השניה בעולם של Nintendo בדיזנגוף סנטר ת"א, עם חווית המותג המלאה ומגוון של מאות מוצרים.


על נינטנדו:
Nintendo Co. Ltd מקיוטו, יפן, היא החלוצה העולמית ביצירת בידור אינטראקטיבי, מייצרת ומשווקת חומרה ותוכנה עבור הקונסולה הביתית Nintendo Switch ומשפחת הקונסולות הניידות Nintendo 3DS. מאז 1983, השנה שבה השיקה את ה-Nintendo Entertainment System, נינטנדו מכרה מעל 4.7 מליארד משחקי וידאו ומעל 740 מליון יחידות חומרה ברחבי העולם, כולל הקונסולה הביתית Nintendo Switch ומשפחת הקונסולות הניידות Nintendo 3DS הכוללת את ה-Nintendo 3DS החדשה, Nintendo 3DS XL החדשה, Nintendo 3DS, Nintendo 3DSXL, Nintendo 2DS וכן את ה-Nintendo DS, Nintendo DSi, Nintendo DSi XL, Game Boy, Game Boy Advanced, Super NES, Nintendo 64, Nintendo GameCube, Wii ו-Wii U. היא גם יצרה אייקונים שהפכו לשמות מוכרים בכל בית כמו מריו, דונקי קונג, מטרויד, זלדה ופוקימון. נינטנדו אירופה, הממוקמת בגרמניה, הוקמה ב-1990 ומשמשת כמרכז הפעילות של הפעילות ברחבי אירופה.