עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
איך נראית מדינה בת 100?

"הבצפר" ואתר"Creatives" משיקים תחרות כרזות ייחודית תחת הכותרת "100 שנים למדינת ישראל"

במסגרת התחרות, יתבקשו מעצבים, גרפיקאים, רעיונאים ואנשי קראייטיב לעצב את כרזת (פוסטר) יום העצמאות ה-100 של מדינת ישראל. בכרזה יהיה עליהם לתת ביטוי אישי לאופן בו הם רואים את מדינת ישראל בשנת ה- 100 להקמתה . על מנת להשתתף כל שיש לעשות הוא לגלוש לאתר קריאייטיבס, להירשם לתחרות ולשגר את הכרזה. עם סיום תהליך השיפוט יפורסמו שמות הזוכים באתר התחרות ובעמוד הפייסבוק של הבצפר.

התחרות, תחל ב – 10.12.13, ותימשך כחודש וחצי, כאשר תוצאות התחרות יקבעו על ידי סגל שופטים של אתר קריאייטיבס, יגאל בראון, מנכ"ל "הבצפר" ואיגוד חברות הפרסום, עופר גולן ורוני אפלבוים, מנהלי קורס קופירייטינג ב"בצפר", הפרסומאי גולן נוחיאן, פיני מזרחי ואישים נוספים מענף העיצוב והפרסום. בנוסף יינתן משקל להצבעות הגולשים באתר Creatives ובפייסבוק.

הזוכים ב- 20 מקומות הראשונים ייהנו מחשיפת הפרויקט בתערוכה ייחודית אשר תערך ב- 1.2.14 בדיזינגוף סנטר בתל אביב. בנוסף, הזוכים בשלושת המקומות הראשונים יזכו במלגות לימודים ב"בצפר" ולוח Wacom מקצועי, חביב הקהל יזכה בחבילת פונטים, ומקומות 5-10 יזכו בפרסים נוספים.

לדברי יגאל בראון, מנכ"ל הבצפר ואיגוד הפרסום, "אחת המשימות החשובות ביותר של 'הבצפר' ואיגוד חברות הפרסום הוא לאתר אנשים יצירתיים ולהכשיר אותם לעבודה בתחום. באתר קריאייטיביס מצאנו זהות ערכים שהביאו אותנו לשיתוף פעולה זה. אנו נמשיך לשקוד על פעילויות שיעודדו את קידום היצירה כדי שלכולנו תהיה תעשייה פורה, יצירתית ושוקקת יותר."

לדברי מייסדי אתר קריאייטיבס "מצאנו ב-"בצפר" של חברות הפרסום מכנה משותף מובהק עם אתרנו, קידום, חשיפה והגברת התעסוקה של קהילת הקריאטייב בישראל. לאור זאת, החלטנו לשתף פעולה בתחרות מקורית אשר תבחן את כל הפרמטרים הנדרשים לייצור כרזה מוצלחת ובכללם: יצירתיות, מקוריות, כשרון, מקצועיות, קונספט ועיצוב".

כנסו לעמוד התחרות ישראל בת 100 באתר. בהצלחה!