עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
ארומה לExactive

משרד הפרסום Exactive זכה בתקציב המיתוג והפרסום של ארומה ת"א

Exactive, משרד הפרסום של נוה קרניאל ואון יבין, יטפל בתקציב של "ארומה תל אביב".

המשרד שהתמודד על התקציב של רשת בתי הקפה מול משרדי המיתוג המובילים בישראל, יטפל במיתוג ובפרסום הרשת והסניפים.

משרד הפרסום Exactive זכה בתקציב המיתוג והפרסום של רשת בתי הקפה "ארומה תל אביב". על התקציב התחרו משרדי המיתוג המובילים בישראל.

במסגרת ההתקשרות, Exactive מטפלים בפעילות המיתוג והפרסום של רשת בתי הקפה המונה 30 סניפים ברחבי תל אביב. העבודה כוללת את מיתוג סניפי הרשת החל מעיצוב התפריטים, מיתוג הקירות בסניפים השונים, עיצוב אריזות המוצרים ועוד וכן קמפיינים פרסומיים און-ליין ואוף-ליין.

נוה קרניאל, מנכ"ל משותף ב-Exactive: "אנו שמחים על הצטרפות ארומה למשפחת לקוחותינו. רשת ארומה הייתה הראשונה להביא קפה איכותי לקהל הצרכנים הישראלי בפריסה רחבה, תוך שהיא מובילה את שוק הקפה הישראלי לרמה הגבוהה שבה הוא נמצא כיום. אנחנו גאים לצרף את הרשת, כמותג מוביל נוסף לרשימת לקוחותינו ומצפים להמשיך את המסורת של ארומה במיתוג איכותי, מרענן ומוקפד".

משרד הפרסום Exactive מתמחה במיתוג, ניהול קמפיינים ואסטרטגיות שיווק, ניהול ורכש מדיה ובשיווק באינטרנט. לאחרונה זכה המשרד בתקציב הפרסום של יזמית הנדל"ן HAP Investments. בין לקוחות המשרד ניתן גם את מור בית השקעות, המכללה האקדמית הדסה,Mr. Jobs, קבוצת סמגל, מרפאות "צבר", תנועת המושבים בישראל ועוד.