עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
מותג האופנה RESERVED בקמפיין

לרגל השקת סניף הדגל הראשון בירושלים

מותג האופנה הבינלאומי RESERVED מגיע לירושלים ופותח סניף דגל חדש בקניון עזריאלי ירושלים, שתשווק באופן בלעדי קולקציית ילדים ( מגיל 4 עד 14) לצד קולקציית אופנת הנשים של המותג.

המהלך ילווה בקמפיין רחב היקף בהשקעה כוללת של כ -1 מיליון ₪ שיכלול בין היתר: פרסומות ברדיו, קמפיין דיגיטל, עיתונות, מגזינים, מגזרים, רשתות חברתיות, נקודת מכירה ושילוט חיצוני ובפנים הקניון.

הקמפיין יחשוף את החנות החדשה המכוונת לקשת רחבה של קהלים ומציעה ללקוחותיה, מעבר למחירים האטרקטיביים, מגוון סגנונות המתאים לכל זמן: קז'ואל, אירועים, עבודה, פנאי, הלבשה תחתונה איכותית וכו ובטווח מידות רחב (36 – 46), וקולקציה עשירה לילדים בגילאי 4-12 שנים.

בחנות החדשה יוצעו בכל שבוע פריטים חדשים והחנות תתחדש בסחורה על בסיס שבועי, ויוצעו בה כ- 14 קולקציות מלאות בשנה, שישקפו את ערכי המותג ביניהם: קיימות, יצירתיות ומגוון.


לדברי יוסי מלכה מנכ"ל קבוצת O&H: "בישראל יש צמא למותג בינלאומי נחשק המתחדש תדירות, מתכתב עם הטרנדים הבינלאומיים, ומשווק במחירים אטרקטיביים במיוחד. ריזרבד עונה על הצורך הזה, הוא מותג אופנה הנחשב לבעל צמיחה גבוהה מאוד באירופה וגם בישראל. כניסתו לירושלים מסמנת מגמה זו של צמחיה והתפתחות".

לדברי צביקה רוזנטל, מנכ"ל קניון עזריאלי ירושלים: "אנו גאים ונרגשים על פתיחת הסניף החמישי של מותג האופנה RESERVED, אשר מתווספת לתמהיל העסקים המושלם. קניון עזריאלי ירושלים ממשיך להתחדש עבור קהל לקוחותיו כל העת ולהביא לקניון את החנויות והמותגים המובילים, תוך בניית תמהיל רחב ומגוון של חנויות שפונות לכל הגילאים. בחודשים הקרובים צפויות עוד השקות נחשקות רבות המתקיימות כחלק מהתרחבות והתפתחות הקניון".


RESERVED נחשב למותג מוביל עם צמיחה גבוהה במיוחד וכיום עם כ- 500 חנויות ברחבי אירופה והמזרח התיכון. הוא נחשב למותג אופנה מוביל בזכות עיצוב –ברמה גבוה וטרנדי ועם זאת מציע מוצרים במחירים אטרקטיביים מאוד ביחס לשאר המותגים המשווקים בישראל. המותג בבעלות קבוצת LPP שלה 5 רשתות קמעונאיות שונות ומעל 2200 חנויות באירופה ובמזרח התיכון ב- 40 מדינות שונות, בין היתר בערים כמו לונדון, ברלין, ורשה, בוקרשט, פראג, בודפשט , מילנו , תל אביב, דובאי ועכשיו גם בירושלים.

קבוצתH&O הינה מקבוצות האופנה הגדולות והמובילות בישראל מאז 1994 וכוללת שלוש רשתות קמעונאיות: H&O - המונה 28 סניפים בפריסה ארצית מקרית שמונה ועד אילת, רשת Carter's – OshKosh - מותג בגדי התינוקות האמריקאי המוביל בעולם עם 74 נקודות מכירה בכל הארץ ורשת Reserved הבינלאומית עם 5 סניפים. כל חנויות הקבוצה, ממוקמות במיקומים מרכזיים, בקניונים, מרכזי קניות ופאוור סנטר. לרשת מועדון לקוחות המונה כ- 500,000 חברים וכ-130,000 מחזיקי כרטיס אשראי מועדון CashCal-H&O.

קניון עזריאלי ירושלים משתייך לקבוצת הקניונים הגדולה בישראל וחוגג 30 שנות עשייה. הקניון מהווה קומפלקס בילוי ועסקים המוביל בישראל, המשלב מסחר, מסעדות, בתי קפה, משרדים וחניון ומשתרע על פני שטח ענק של כ- 100,000 מ"ר. כמוקד של אזור העסקים והבילוי מרכזי בעיר, ממוקם פרויקט עזריאלי ירושלים בנקודה אסטרטגית מושלמת, עם נגישות מיידית לעורקי תחבורה בין עירוניים וצירי תנועה ראשיים לצד הרכבת הקלה העתידית. בקניון ממוקמות מיטב רשתות האופנה המקומיות הארציות והבינלאומיות המובילות.