עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
יותר מעוד משרה

קמפיין גיוס לאלו"ט פונה אל הצורך בפיתוח אישי

לקראת שנת הלימודים העמותה המובילה בתחום האוטיזם מגייסת עובדים ועובדות במגוון מקצועות, וקוראת לעובדים להצטרף לארגון שנותן להם יותר
על רקע התרחבות הפעילות של אלו"ט (אגודה לאומית לילדים ובוגרים עם אוטיזם) בכל רחבי הארץ, יוצאת העמותה בקמפיין גיוס רחב למגוון מקצועות בתחומי הטיפול והחינוך למסגרות הגנים ומעונות היום השיקומיים של העמותה. הקמפיין שם דגש על "כוח העל" של העמותה, הצוותים המקצועיים שיודעים לזהות את הייחוד והניצוץ בכל ילד ובכל ילדה על הרצף האוטיסטי, ועל היכולת הייחודית של העמותה לראות את הניצוץ בכל עובד, למנף את ההתפתחות האישית שלו ולאפשר לו לזרוח.

הקמפיין פונה לדור שלם וצעיר של נשות ואנשי מקצוע שרוצים לנצוץ בחיים ובעבודה, ומזמין את העובדים של היום שמחפשים בעולם העבודה לא רק את השכר, אלא גם מקום שיזהה את הכישורים שלהם ויעצים אותם, להתגייס לארגון מוביל המאפשר לכל עובד.ת לממש את הפוטנציאל שבו - תוך מעשה של נתינה עבור מישהו אחר.

הקמפיין מחדד את הערכים המוספים שבעבודה בעמותה המובילה את הטיפול בילדים וא.נשים עם אוטיזם: הכשרות מקצועיות, מגוון תפקידי שטח וניהול, אפשרויות לקידום מקצועי, אוירה משפחתית, ובעיקר – השפעה על עתידם וחייהם של ילדים על הרצף האוטיסטי ובני משפחותיהם.

הקמפיין, שיימשך כ-6 שבועות כולל מודעות בעיתונות כתובה, ג'ינגלים בתחנות הרדיו השונות ביניהן גם במגזר החרדי והערבי וכן קמפיין ברשתות החברתיות.

בין המשרות הפתוחות באלו"ט: גננות וסייעות לאלוטפים (מעונות יום שיקומיים של העמותה) ולגני תקשורת בכל רחבי הארץ, וכן מגוון משרות לאנשי מקצוע בתחום הפרא-רפואי: קלינאי.ות תקשורת, מרפאים בעיסוק, פיזיותרפיסטים, עו״סים ופסיכולוגים.

במסגרת הקמפיין, שנוצר על ידי הפרסומאי והמעצב רן לוצקי, מפורסמות גם מודעות הקוראות לצעירים להתגייס למשרות הדרכה טיפולית במסגרות הדיור והתעסוקה של אלו"ט, משרות המוכרות כעבודה מועדפת ומתאימות גם לסטודנטים בזכות המשמרות הגמישות.


לדברי דדי עטאס מנכ"ל אלו"ט, שבעצמו התחיל לעבוד באלו"ט כמנהל הוסטל לפני כשני עשורים: "העובדים של אחרי תקופת הקורונה הם אנשים שמסתכלים על היום יום שלהם ומחפשים את הערך והמשמעות של עבודתם, יחד עם ההתפתחות האישית שחשובה לכל אחד מאיתנו. באלו"ט כמקום עבודה זה תמיד היה כך, לכן ברור שזהו גם המסר שלנו למועמדים חדשים. הגידול המתמיד במספר הילדים על הרצף האוטיסטי, מעמיק את הצורך בעוד מסגרות ועוד אנשי מקצוע וטיפול. כגוף המוביל בישראל את תחום הטיפול והמחקר באוטיזם, שמעסיק למעלה 2,500 איש ברחבי הארץ, אלו"ט נחושה לעשות כל שביכולתה כדי לענות על הצורך, ואנו מקווים שהקמפיין יסייע לנו בגיוס אנשי הצוות שכל כך נדרשים כיום"

תחת הכותרת "עבודה באלו"ט – יותר מעוד משרה", מופיעים בקמפיין מגוון סלוגנים מעצימים, שכל אחד מהם מתחבר למהות העבודה באלו"ט:
"כל אחד הוא מיוחד, כל אחת היא מיוחדת. גם אני"
"הגבול היחיד שלי הוא הגבול ששמתי בעצמי"
הדבר הכי טוב שהחלטתי אי פעם הוא להאמין בעצמי"
"בכל בוקר אני בוחר להיות יותר טוב ממה שהייתי אתמול"


קליק כאן לאתר המשרות של אלו"ט