עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
עיצוב מנצח לא מחליפים

אלוני לוקחת חלק בעיצוב בית האח הגדול עונה שלישית ברציפות

חברת אלוני לוקחת חלק בעיצוב בית האח הגדול זו עונה שלישית ברציפות, במסגרתו העניקה את מוצרי גמר הבניה לעיצוב הבית בין היתר: אריחי חיפוי, ריצוף, ברזים וכלים סניטריים לעיצוב כל חללי הבית והחוץ כולל: מטבח, כניסה לבית, שירותים, חדר רחצה, חצר ועוד. העיצוב משלב בין חומרים טבעיים, עץ וגוונים של כחול וטורקיז עם נגיעות של צהוב וורוד.


ציון גניש
צילום רמי זרנגר

לדברי ציון גניש, מנכ"ל חברת אלוני: "עיצוב בית האח הגדול הינו פרויקט מורכב אשר דורש מתן מענה מיידי ומהיר לאספקת מוצרי גמר בפרק זמן קצר, ביקורים בשטח וליווי של הצוות המתכנן והמבצע. מדובר בפרויקט לא שגרתי, אשר מציג עיצוב שונה ויצירתי דרך דימויים, צורות וצבעים. בית האח הגדול חושף את הקולקציות הייחודיות שיש לאלוני להציע, ואנו גאים על נוכחותנו העיצובית מזה שנה שלישית ברציפות"


ענת אגסי
צילום: איתן טל

לדברי ענת אגסי מנהלת שיווק ותחום אדריכלים בחברת אלוני: "עיצוב בית האח הגדול מאפשר לנו לחשוף את הקולקציות היחודיות של אלוני במקום שיש בו תעוזה. הקונספט העיצובי של הבית בעונה החדשה הוא מעגל החיים, כך שנעשתה בחירה בשימוש של חומרים טבעיים לצד גוונים נועזים. פרויקט בית האח מביא לידי ביטוי חיבור בין ניגודים ושימוש במוצרים שהם פחות נפוצים, כל זאת תחת מגבלות של אולפן שצריך לעבור את המצלמה, ובמקביל לייצר סביבת מגורים נוחה ובטוחה לדיירי הבית."


בית האח הגדול -שימוש בחומרי אלוני
צילום: ליאור גרונדמן
עיצוב: שמרי גל