עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
סמסונייט באח הגדול

שיתוף פעולה אסטרטגי בין סמסונייט לתוכנית 'האח הגדול'

תכנית הדגל של רשת 13 עלתה אתמול בערב (7.6) ״האח הגדול״, עונה 12. כשמסכי הבמה נצבעו באייקון המוכר של התכנית שחשפה אתמול את הדיירים הבאים שנכנסו לבית המפורסם במדינה.

במסגרת שיתוף פעולה של חברת התיקים והמזוודות הבינלאומית סמסונייט, השיקה אמש באח הגדול, לקראת עונת הנסיעות של קיץ 2022 את הקולקציה החדשה מזוודות האייקוניות S'CURE – הכניס אתמול המותג לכל משתתפי האח הגדול את המזוודות, כל משתתף והצבע שלו.

מדובר בליין המזוודות הקשיחות, האייקוניות המזוהות עם המותג זה למעלה מ- 10 שנים, אליהן מצטרפים הקיץ, לצד 5 הצבעים הקלאסיים הקבועים של סדרה זו – שחור, כחול כהה, כחול טורקיז, אדום ואפור-כסף, גוונים חדשים ססגוניים: צהוב, ירוק קקטוס וכחול עז במהדורה מוגבלת לקיץ זה.

לדברי ירדן וקס – מנכ"ל סמסונייט ישראל: "כמיטב המסורת בעונות הקודמות, העניקנו גם בעונה החדשה לכל אחד ממתמודדי האח הגדול מזוודה נוחה וגדולה במיוחד." לדבריה: "החיבור בין המותג לתוכנית "האח הגדול" עונה 12 ברציפות, חושף את הקולקציות שלנו בקרב קהלי יעד רחבים, לצד תמיכה וסיוע לדיירי-הבית בהתארגנותם הפרטית ונשיאת כל פרטי-הלבוש למשך תקופת שהייתם הארוכה בבית "האח הגדול המזוודות עם נפח ענק שמתאים לשהיה עד הגמר הגדול . מניסיון העונות הקודמות, אנו יודעים שהמזוודות של סמסונייט שנחשפו בבית האח הגדול יוצרות באזז וביקוש אדיר בחנויות ברחבי הארץ".


סדרת המזוודות S'CURE במחירים מיוחדים ואטרקטיביים
צילום יח"צ: אסף לוי