עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
Brandstorm

לוריאל בחרה את הסטודנטים שייצגו את ישראל בתחרות הבינלאומית

בתום תהליך בן חצי שנה, בחרה לוריאל ישראל שלושה צוותי סטודנטים מצטיינים בתחרות ברנדסטורם (BRANDSTORM) לחדשנות שיווקית של לוריאל. שלושת הצוותים, המונים שלושה סטודנטים בכל צוות, מגיעים מהאוניברסיטאות המובילות בישראל: האוני' העברית בירושלים, אונ' תל אביב ואונ' רייכמן בהרצליה. הצוותים נבחרו מתוך עשרות סטודנטים שהשתתפו בתחרות החדשנות הפתוחה הגלובלית של לוריאל הנערכת זו השנה ה-30.


בתחרות החדשנות השיווקית הגלובלית של קבוצת לוריאל הנערכת זו השנה ה-30, בחרה לוריאל ישראל את הפרויקטים הזוכים שייצגו את ישראל בתחרות הגלובלית: נושא התחרות השנה עסק בחדשנות משבשת – המצאת רעיון או מוצר לתעשיית הביוטי של שנת 2030, והתמקד בשלושה מסלולים: טכנולוגיה, שיווק אינקלוסיבי (Inclusive) וקיימות.

שלושת צוותי הסטודנטים המצטיינים הזוכים הם: מהאונ' העברית בירושלים - זכו במסלול טכנולוגיה הסטודנטים אבי גולדמן, יובל מורוז ועדי עוזר, בראשות המנטורית ד"ר שרון הורסקי, ביה"ס למנהל עסקים, על הפרויקט: INQ – טכנולוגיה חדשנית לעיצוב והדפסת קעקועים פרסונליים וזמניים על הגוף. מאונ' תל אביב - זכו במסלול שיווק אינקלוסיבי (Inclusive) הסטודנטים יובל רינגל, נועם פליישר ותובל קאי, בראשות המנטורית ד"ר עירית ניצן, הפקולטה לניהול ע"ש קולר, על הפרויקט: Clear Vision המיועד להנגיש מידע ללקויי ראייה אודות מוצרי קוסמטיקה ומאונ' רייכמן - זכו במסלול קיימות הסטודנטים ניצן ברהום, ליז וייסמן ושני דריי, בראשות המנטורית ד"ר טליה רימון, ביה"ס אריסון למנהל עסקים, על הפרויקט: Etoile Verte המיועד לייצור צבעי שיער בטכנולוגיה ירוקה ומקיימת ובהתאמה אישית.

3 הצוותים הזוכים ייצגו את ישראל בתחרות חצי הגמר הבינלאומית במאי, ויתחרו מול סטודנטים מאוניברסיטאות מובילות בעולם על הזכות לייצג את ישראל בגמר הגדול ביוני. הסטודנטים מישראל הצטרפו ל-80,000 סטודנטים שהשתתפו השנה בתחרות בכל העולם. ל-3 הקבוצות הזוכות בתחרות הגלובלית, אחת מכל מסלול, תינתן הזכות להשתלב כמתמחים במטה הראשי של לוריאל בפריז.

משחק העסקים הבינלאומי של קונצרן לוריאל – ברנדסטורם, הוא מהתחרויות הגדולות בעולם המיועדות לסטודנטים ומתקיים מזה 30 שנים, בהשתתפות כ-65 מדינות, ביניהן ישראל. בגמר העולמי של שנה שעברה נאספו כ-10,000 רעיונות חדשנות עסקית מהסטודנטים.

בגמר בישראל הציגו הסטודנטים את הפתרונות החדשניים שלהם לצוות השופטים שכלל את אלי שגיב, מנכ"ל לוריאל ישראל; ליבי אנגל-קזס, סמנכ"ל משאבי אנוש; ליאת אוליאל, סמנכ"לית שיווק דיגיטלי, ודניאלה פרוסקי-שיאון סמנכ"לית תקשורת וקיימות.

לדברי אלי שגיב, מנכ"ל לוריאל ישראל: "תחרות עולמית זו, מעניקה לסטודנטים מצטיינים התנסות מעשית והתמודדות אמיתית עם אתגרים קיימים בעולם העסקים התחרותי, כמו גם הזדמנות נדירה לזוכים להשתלב בהתמחות במטה לוריאל בפריז. עבור לוריאל, התוכנית מהווה הזדמנות לזהות טאלנטים ולגייסם לשורותיה. אני גאה ברעיונות היצירתיים והחדשניים שהציגו לנו הסטודנטים הישראלים ומאחל להם הצלחה בתחרות הבינלאומית של לוריאל".