עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
מינוי - אורלי שחם

אורלי שחם - סמנכ"לית שיווק של חברת MGS

חברת MGS ספורט טריידינג, מהחברות המובילות בתחום הספורט והאופנה בישראל, מודיעה על מינויה של אורלי שחם לסמנכ"לית השיווק של החברה, אשר תוביל את המיתוג, השיווק הדיגיטלי והחדשנות, כחלק ממהלך אסטרטגי למצב את MGS כמובילה בשוק.

לאורלי שחם ניסיון של כ-20 שנים בתחום השיווק מחברות צריכה וקמעונאות בינלאומיות וידע עשיר בהובלת אסטרטגיה שיווקית בתחום הצרכנות. כסמנכ"לית השיווק של חברת MGS, אורלי תוביל מהלכים שיווקיים אסטרטגיים התומכים באסטרטגיית הצמיחה ובהתרחבות של הקבוצה ותהיה המונה גם על תחום האחריות החברתית.

קבוצת MGS אשר נוסדה בשנת 1986 על-ידי היזם ואיש העסקים גדעון מוליוב, עוסקת ביבוא ובשיווק סיטונאי, קמעונאי של מותגי ספורט ואופנת ספורט בינלאומיים. MGS מפעילה כ-100 חנויות בפריסה ארצית ברשתות שבבעלותה-"מגה ספורט", "מגה ספורט עודפים", "מגה ספורט קידס" ו"אליטל", ואתרי סחר של המותגים המובילים ("מגה ספורט", Sketchers ועוד). כמו כן, עובדת בשיתוף פעולה עם מיטב החנויות, רשתות הספורט והאופנה בישראל ומפיצה לכ-550 נקודות מכירה. בנוסף, מייבאת לארץ מותגי ספורט ואופנה בינלאומיים, ביניהם: Marrel, Kappa, Sketchers, Saucony Diadora ,Reebok, Arena ועוד. החברה מעסיקה מעל ל-1300 עובדים וצפויה להרחיב את פעילותה בשנה הקרובה. מנכ"לי החברה הם גולן סימנטוב ומעיין כהן.