עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
מגעים בין קבוצת בריל לרשת 13קבוצת בריל הודיעה היום (27.2) על מגעים עם רשת 13 להקמת חברה משותפת שתעסוק בתחום הסחר המקוון. החברה שתוקם תרכז את כל פעילות הסחר המקוון של קבוצת בריל על שלל מותגיה וכניסה לקטגוריות נוספות.

מטרת החברה המשותפת תהיה להאיץ את פעילות הדיגיטל בעולם האופנה עם התמחות ספציפית בסחר מקוון על מנת להיות בין הגורמים המובילים בישראל. החברה המשותפת תוקם בחלוקה של 75% - לקבוצת בריל, ו-25% ל-'רשת 13'.

ההקצאה ל-'רשת 13' של 25% מהון המניות בחברה המשותפת, תהיה בתמורה למתן/הקצאת מדיה בשווי של 33.3 מיליון ₪ - שייפרש על פני תקופה של 5 עד 6 שנים.

העסקה משקפת לחברה המשותפת שווי של 133.3 מיליון ₪.

שחר תורגמן יו"ר קבוצת בריל מסר: "אני בטוח ששיתוף הפעולה האסטרטגי עם רשת , 13 שחקן דומיננטי במדיה הישראלית, יאפשר לקבוצה להעצים את פעילותה בדיגיטל ולהפוך אותנו לשחקן מוביל בזירת הסחר האלקטוריני בארץ.

קבוצת בריל הינה חברה ציבורית בעלת מחזור שנתי מעל לחצי מיליארד ש"ח ומפעילה כ-220 סניפים בפריסה ארצית בעלת זיכיון בישראל למותגים בינלאומיים, ביניהם: טימברלנד, נאוטיקה, ניין ווסט, לי קופר, גלי, קאטרפילר, האש פפיס, ועוד. בין היתר מפיעלה הקבוצה 5 אתרי סחר מקוונים שונים Timberland, Nautica, Step In, Runy, Emporium.

רשת 13 גאה בשותפות החדשה עם קבוצת בריל, משחקניות האופנה וההנעלה המובילות בישראל ובטוחה שהמיזם המשותף יהפוך לאחד מהשחקנים המשמעותיים והמובילים בזירת המסחר המקוון בשוק האופנה המקומי.

בתמונה: שחר תורגמן יו"ר קבוצת בריל
צילום: אסף לב