עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
גבריאלה וילסון (H.E.R)

דוברת חדשה למותג הקוסמטיקה הבינלאומי L’OREAL PARIS

מותג הקוסמטיקה הבינלאומי L’OREAL PARIS מצרף בימים אלה שגרירה בינלאומית חדשה: גבריאלה וילסון, זמרת ופזמונאית אמריקאית.
וילסון, ילידת 1997 נולדה בקליפורניה, ארה"ב. ידועה בשם הבמה H.E.R (ראשי תיבות של Having Everything Revealed; לאחר שהכל נחשף), היא זמרת ופזמונאית אמריקאית המועמדת לפרס הגראמי לשנת 2022 בשמונה מועמדויות ונמצאת בין האומנים המועמדים ביותר במהדורה ה-64 של טקס הפרסים הגדול ביותר של המוזיקה.

אלבומה "Back of my mind" מתמודד על פרס אלבום השנה הנחשק, בעוד היא מועמדת לשיר השנה, על המנון המחאה שלה "Fight for you". בעבר, הזמרת הסתירה את זהותה כדי לתת למוזיקה שלה לדבר בעד עצמה, בעוד היום היא נכנסת לאור הזרקורים וממשיכה לעורר השראה עם האמנות היפה שלה. בשירים שלה היא חולקת את האמת שלה בנושאים אישיים כמו התגברות על ספק עצמי; היא גם מתבטאת נגד נושאים עמוקים יותר, כמו גזענות וחוסר צדק. המוזיקה שלה התחברה לקהל דור ה-Z ברחבי העולם. "המוזיקה שלי היא מה שבתוכי. אני תמיד אכתוב על מה שחשוב ללבי, ועל המעריצים שלי", היא אומרת. הזמרת H.E.R היא מוזיקאית מחוננת, מנגנת על לא פחות מחמישה כלים. עם רזומה מפואר שכולל ארבעה פרסי גראמי וזכייה באוסקר עד גיל 23, ל-H.E.R יש שאיפות על ה-EGOT – גם אמי וטוני.

WOMAN OF WORTH
H.E.R משתמשת בפלטפורמה שלה כדי לתמוך בקהילות השחורות והפיליפיניות, מהן היא מגיעה. היא כתבה גם את שיר המחאה בשנת 2021, "I Can't Breathe" בשיאה של תנועת Black Lives, וזכתה בשיר השנה בטקס הגראמי ה-63, שם היא גם קטפה את שיר ה-R&B הטוב ביותר עבור " “Better than I Imagined" - חודשים ספורים לאחר מכן, זכתה בפרס אוסקר לשיר המקורי הטוב ביותר “Fight for you" - שנכתב לסרט "Judas and the Black Messiah"בשנת 2021.
"יש לנו הזדמנות ואחריות לספר האמת", היא הכריזה בנאום הקבלה שלה"- ידע הוא כוח. מוזיקה היא כוח. וכל עוד אני יכולה, אני תמיד אלחם בשבילנו".


"התלתלים שלי יכולים לעשות הכל"
מאמנית לא ידועה, היום H.E.R חוגגת את זהותה המוכרת כיום בקנה מידה עולמי. H.E.R, הפכה לטרנד בטיקטוק, כאשר בנות ברחבי העולם קיבלו השראה להפיק קטעי וידאו, כדי להראות את תדמית השיער שלהן לעולם. הסרטונים, שזכו לכ-28 מיליון צפיות, נשאו את המסר הכולל "היא" יכולה להיות כל אחד. לאהוב את עצמך ואת השיער שלך הוא מסר שהזמרת חולקת עם המעריצים הצעירים.

דלפין וייר-הובאס, נשיאת המותג העולמית של L’OREAL PARIS מסרה: "HER היא אחת מכוכבות-העל החדשות בעולם, והיא רק בת 24! אנחנו נרגשים לקבל את אחד מהקולות המהדהדים ביותר של דור ה-Z , קולות צעירים ללוריאל פריז. הכישרון שלה והביטחון העצמי הופכים אותה לדוברת מעוררת השראה בלוריאל פריז, המדברת לא רק לנשים צעירות, אלא לכל הנשים, לבטוח בכוח הערך שלהן. להאמין בעצמך ובערך העצמי שלך – זה כוח! 'Because you Worth It. "