עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
תקציב הפרסום של 'רב-בריח אנרגיה'

ינוהל על ידי חברת NEW בבעלותו של הפרסומאי צור גולן

חברת רב-בריח אנרגיה בחרה במשרד הפרסום NEW בבעלותו של הפרסומאי ואיש הקריאטיב צור גולן לנהל את תהליך המיתוג, הפרסום והסושיאל של החברה. תקציב הפרסום מוערך ב-250,000 ₪ .


חברת הבת רב-בריח אנרגיה עוסקת בייזום, פיתוח והקמה של מערכות סולאריות בשוק הפרטי והמסחרי.
בנוסף, חברת רב-בריח אנרגיה מציעה ללקוחותיה עסקה משולבת של מערכת סולארית פלוס דלת כניסה ודלתות פנים באמצעות מימון בנקאי משתלם מה שמבטיח החזר חודשי נמוך מגובה ההכנסה החודשית מהמערכת. בחשבון פשוט: הלקוח לא מרגיש את ההוצאה על הדלתות ועל המערכת מה שמהווה יתרון גדול בזמן בנייה או שיפוץ.

משרד NEW בבעלותו של צור גולן, הינו משרד בוטיק קריאטיבי המעניק ללקוחותיו שירות כ-One Stop Shop כולל מחלקת סושיאל. בין לקוחותיו הבולטים: רשת רולדין, פיצה האט, סבוקלם, רשת רונית רפאל, מיניסו ומותג הרכב החשמלי איווייז.


אביחי רז מנכ"ל רב בריח אנרגיה: " אנו שמחים על הבחירה במשרד NEW ובצור גולן. יחד נפעל לקידום רב-בריח אנרגיה להעלאת המודעות וקידום אנרגיה ירוקה ושמירה גם על איכות הסביבה".

צור גולן מנכ"ל חברת NEW: " עולם האנרגיה הירוקה מרגש ומרתק אותנו, זהו אתגר ענק לגרום ליותר ויותר ישראלים להפוך מצרכנים פאסיביים ליצרנים אקטיביים של חשמל – זה העולם החדש. תודה לרב-בריח אנרגיה על הבחירה בנו ועל האמון ביכולותינו המקצועיות"