עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
עדיף לחיות מכוער מלמות יפה

בוגרי הקופירייטינג של הבצפר ועמותת "אור ירוק" בתערוכה להעלאת המודעות להסחות הדעת בזמן נהיגה

במסגרת האירוע שהתקיים אתמול, יום שני ה- 3.2.14 בהאנגר 22 בנמל ת"א, הציגו בוגרי קורס הקופירייטינג את הקריאייטיב שלהם להעלאת המודעות לנהיגה בטוחה והסחת דעת בנהיגה. בתוך כך הנציחו את זכר חברם, אבנר רוז, שנהרג בתאונת דרכים במהלך לימודיו "בבצפר".
בוגרי קורס הקופירייטינג של "הבצפר" סיימו בימים אלו את לימודיהם ובשבועות האחרונים הם עמלים על פרויקט הגמר, אותו קיימו בשיתוף עמותת "אור ירוק". בפרויקט, הציגו הבוגרים את הרעיונות הקריאייטיבים במסגרת תערוכה יוצאת דופן, להגברת המודעות לסכנה הקיימת בהסחות הדעת שבכביש. במסגרת האירוע הנציחו הבוגרים את מות חברם, אבנר רוז, שנהרג בתאונת אופנוע במהלך לימודיו ב"בצפר".
בהחלטה משותפת עם משפחתו של אבנר, החליטו קברניטי "הבצפר" ו"אור ירוק" להקדיש את התערוכה לנושא הסחת הדעת בנהיגה. נושא שמתחבר מאד עם האירוע הטרגי. באירוע נשא האב שמעון דברים: "מאז התאונה אני חושב איך יוכל האירוע הזה להציל עוד אנשים, ולחסוך מהם וממשפחותיהם את מה שאנחנו עברנו ועוברים."
בכניסה לתערוכה חיכו למבקרים שוטרי אגף התנועה של משטרת ישראל וערכו בדיקות "ינשוף", יחד איתם הוצבה במקום ה"ניידת מונית" שחציה כשמה – מונית ואילו החצי השני – ניידת משטרה. על החצי שהינו מונית רשומות עלויות נסיעה במונית, ואילו על החצי השני, הניידת, רשומים סכומי הקנסות אותם משלמים נהגים הנוהגים בהשפעת אלכוהול.
בין המבקרים בתערוכה נכחו סיגלית קוכמייסטר, מנהלת שיווק עמותת "אור ירוק", אמיר גיא, יו"ר איגוד חברות הפרסום, יגאל בראון מנכ"ל "הבצפר" של חברות הפרסום, טובית שלומי, מבעלי דרורי שלומי, יורם לוי מבעלי ברוקנר יער, ניב חורש מנכ"ל ראובני פרידן, ירון מרחב, טל פרלמוטר ובני משפחת רוז.
לאחר תהליך שיפוט בו השתתפו קברניטי 'הבצפר' , עמותת 'אור ירוק' והמבקרים בתערוכה, הוכרזו הכרזות המנצחות: במקום הראשון זכה איתמר צרפתי, לאחריו במקום השני שובל לוי ובמקום השלישי אלדר וקנין.
התערוכה תועבר ביום חמישי ה-6.2.14 לקניון דינזגוף סנטר ותהיה נגישה לקהל הרחב בשעות הפתיחה של הקניון במשך כל חודש פברואר.

מקום ראשון - איתמר צרפתי - "עדיף לחיות מכוערת מלמות יפה"
מקום שני - שובל לוי - גלגל ענק, מכוניות מתנגשות
מקום שלישי - אלדר וקנין - הצליל האחרון שתשמע