עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
נסרין קדרי תוביל את הקמפיין החדש של 'עמותת גדולים'

הפועלת למען ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם

עמותת גדולים מהחיים המלווה את הילדים ומשפחותיהם, יוצאת בקמפיין חדש לקראת יום השידורים הארצי שיתקיים בתאריך 11.10 בשיתוף עם ערוץ רשת 13, במטרה להעלות מודעות לתרומה לעמותה ולקשיים שחוות משפחות לילדים חולי סרטן.
הזמרת נסרין קדרי תוביל את הקמפיין יחד עם ילדי העמותה בשיר שנכתב במיוחד 'תמיד תזכור' ע"י נועם חורב והלחין אלדד כהן.
את הקמפיין המרגש יזם ומפיק משרד הפרסום HapPpy, שיעלה בסושיאל בתאריך 29.9 ומטרתו לגייס כסף ולהעלות את המודעות לקושי של ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם בתקופה זו.
מדי שנה מאובחנים למעלה מ- 500 מקרים חדשים של ילדים בישראל, כחולים במחלת הסרטן. הילדים מתמודדים עם אתגרים גדולים מהם כמו אבחון המחלה, האשפוז והטיפולים הקשים וכל זאת לצד מגפת הקורונה המאיימת על בריאותם ובריאות בני משפחותיהם.

לדברי ליאור שמואלי, מנכ"ל עמותת גדולים מהחיים: "השנה הקושי של משפחות לילדים חולי סרטן הוא עצום, מלבד ההתמודדות עם גילוי וטיפול במחלה יש גם את הקורונה שהביאה עמה סגר ארוך וממושך לילדים החולים שמערכת החיסונית שלהם אינה מאפשרת להם לחזור לשגרה, יחד עם זאת משפחות רבות נקלעו לקשיים כלכליים רבים והעמותה שינתה את פעילותה מאז פרוץ המגפה על מנת לנסות ולעזור ככל שניתן לאותן המשפחות. הקמפיין נועד לעזור לגייס תרומות למשפחות כדי שיוכלו להמשיך ולהילחם ואנו מקווים לגייס את הציבור לטובת המטרה".

עמותת "גדולים מהחיים" הוקמה בשנת 2000 כארגון ללא כוונת רווח על ידי הורים לילדים חולי סרטן. העמותה מתמקדת בשלושה תחומי פעילות: בריאות – שיפור התנאים הרפואיים במחלקות האונקולוגיות; שמחה – על ידי מתן תמיכה חברתית סוציאלית לילדים ולבני משפחותיהם; תקווה – קידום פעילות ציבורית והעלאת המודעות לחולים ולזכויותיהם. העמותה מקדמת קרן למימון תרופות, טיפולים רפואיים וציוד רפואי שמחוץ לסל הבריאות, מתוך מטרה לשפר את איכות חייהם של ילדים חולי סרטן ומשפחותיהם, ללא שום הבדל של דת, מין או לאום. העמותה מסייעת בכל שנה ליותר מ-1500 ילדים חולים.

קרדיטים:

המפרסם: עמותת גדולים  משרד פרסום: HAPPPY  גרפיקה: קרן צור  ניהול דיגיטל: ניו מדיה