עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
סיבוס ו-WOLT עולות שלב

השתיים יוצאות בקמפיין חוצות משותף ברחבי תל אביב ובדיגיטל

הקמפיין, שהופק באמצעות משרד הפרסום "DIBOOR", יעלה בשלטי חוצות מרכזיים בתל אביב ובמדיה דיגיטלית רחבה בהשקעה כספית של כ-2 מיליון ₪

לפני כשבועיים הכריזו החברות על שת"פ חדש שיאפשר למאות אלפי לקוחות המקבלים סיבוס במסגרת עבודתם להזמין ממאות מסעדות שלא הזמינו מהם עד היום וליהנות ממשלוח מהיר של 30 דקות בממוצע. כעת, יוצאות השתיים בקמפיין משותף ונרחב במטרה לחשוף את השירות החדש לקהל העובדים והמעסיקים בגוש דן.


הקמפיין יפורסם תחת הסלוגן: "WELCOME! וולט הגיעו לסיבוס" ויפרגן בשלטי חוצות למסעדות המוכרות והפופולריות ביותר באפליקציית wolt בשילוב סיטואציות מחיי המשרד. בנוסף, הופק סרטון לערוצי הדיגיטל ובו נראה עובד חברה עם כרטיס "סיבוס" ממתין למעלית, כאשר לפתע נכנסים עוד ועוד שליחי WOLT. המעלית כבר מלאה עד אפס מקום והעובד לא מבין מה קורה מסביבו.

קרן וייזמן, סמנכ"לית השיווק ב"סיבוס": "אנו גאים לצאת בקמפיין החדש, שיתקשר את הבשורה על שיתוף הפעולה האסטרטגי בינינו לבין וולט. המהלך ממצב את סיבוס כחברה עם היצע המסעדות האטרקטיבי והטרנדי ביותר באזור תל אביב ומאפשר לנו להביא את חווית המשתמש המדהימה של wolt ללקוחות סיבוס – עד המשרד".