עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
Wine & More

"אביב פרסום", זכה בתקציב הפרסום של רשת Wine & More (חינאווי)

משרד הפרסום "אביב פרסום", זכה בתקציב הפרסום של רשת Wine & More המונה 9 סניפים וחנות דגל לשיווק אלכוהול ובשר. אביב פרסום בבעלותם של בנצי ג'ורנו וניס אביטן, הוא אחד המשרדים המובילים והבועטים עם תמהיל לקוחות מכובד ומגוון כמו רשת מחסני השוק, רשת ספידוג, רשת המקסיקני , היפר כהן , קואופשופ , עיריית באר שבע , בריאותא מרכזים רפואיים , רשת קנדי גלידה ועוד.

רשת Wine & More (חינאווי) הנה רשת בפריסה ארצית של 9 סניפים וחנות אלכוהול ובשר איכותית אשר הוקמה בשנת 1975 על ידי קרים חינאווי ביפו. המותג החל לצמוח עם כניסתו של ג'ורג' חינאווי אשר העמיק את קשרי המסחר והוביל לצמיחתה המטאורית. החנות האיכותית צברה תהודה ופופולאריות הודות להצטיינותה בעולם היין והמשקאות וכיום נמנית כאחת מהשחקניות המובילות בענף.


במסגרת חוזה ההתקשרות, אביב פרסום יהיה אחראי על הובלת מהלכים שיווקיים בטלוויזיה, רדיו, שלטי חוצות, מודעות בעיתונות, תוכן שיווקי, דיגיטל וכן, על ניהול הנכסים הדיגיטליים כמו עמוד הפייסבוק הפעיל של הרשת.

בנצי ג'ורנו, מבעלי אביב פרסום, מסר "אנו נרגשים לצרף לשורות משרדינו לקוח מכובד כמו רשת Wine & More ולהיות אחראים להובלת מהלכים שיווקיים חדשים אשר יעמיקו את מיצובה התודעתי בקרב הציבור ויבדלו אותה אל מול המתחרות. המציאות בה אנו חיים כיום תחרותית ועל כן ,קיימת חשיבות רבה ליצירת בידול ולהענקת ערך מוסף ללקוחות הרשת ולהתאמתה לעידן של היום ולהצעיד אותה למחזות חדשים".