עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
חזקים מהחיים

עמותת גדולים מהחיים בקמפיין חדש לקראת משדר ההתרמה השנתי

עמותת גדולים מהחיים המלווה את הילדים ומשפחותיהם, יוצאת בקמפיין חדש 'חזקים מהחיים' לקראת יום השידורים הארצי שיתקיים בתאריך 17.11 בשיתוף עם ערוץ קשת 12, במטרה להעלות מודעות לתרומה לעמותה.
בקמפיין 'חזקים מהחיים' משתתפים כ-10 ילדי עמותה בגילאי 3-15 המתמודדים עם מחלת הסרטן, במסגרתו הילדים מעבירים מסר שבו מודגש החוזק שלהם אל מול המחלה וההתמודדות.

הקמפיין יעלה בדיגיטל, טלוויזיה, עיתונות, שלטי חוצות בבתי הקולנוע וברשתות החברתיות בתאריך 3.11.19 וייתמך על ידי פעילות מובילי דיעה ברשתות החברתיות במטרה לעודד תרומה לעמותה ולחזק את הילדים ומשפחותיהם.

לדברי ליאור שמואלי, מנכ"ל עמותת גדולים מהחיים: "בישראל מאות משפחות שמתמודדות מדי שנה עם מחלת הסרטן בקרב ילדיהן. ילדי גדולים מהחיים הם חזקים מהחיים וכדי שיוכלו להמשיך ולהילחם אנחנו יוצאים בקמפיין שיעלה את המודעות לתרומה ומקווים לגייס את הציבור לטובת הילדים והמשפחות".

עמותת "גדולים מהחיים" הוקמה בשנת 2000 כארגון ללא כוונת רווח על ידי הורים לילדים חולי סרטן. העמותה מתמקדת בשלושה תחומי פעילות: בריאות – שיפור התנאים הרפואיים במחלקות האונקולוגיות; שמחה – על ידי מתן תמיכה חברתית סוציאלית לילדים ולבני משפחותיהם; תקווה – קידום פעילות ציבורית והעלאת המודעות לחולים ולזכויותיהם. העמותה מקדמת קרן למימון תרופות, טיפולים רפואיים וציוד רפואי שמחוץ לסל הבריאות, מתוך מטרה לשפר את איכות חייהם של ילדים חולי סרטן ומשפחותיהם, ללא שום הבדל של דת, מין או לאום. העמותה מסייעת בכל שנה ליותר מ-1500 ילדים חולים.

בתמונות: אלה שפירא ויעל שרוני - ילדות עמותה שלקחו חלק בקמפיין

קריאייטיב: איתי גלאון  צילום ובימוי: עופר חג'יוב  כתיבה: ליאת זך  גרפיקה: קרן צורף  ניהול דיגיטל: ניו מדיה