עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
ברמונדי ישראלי

מיכל אנסקי בקמפיין חדש לקידום המותג "ברמונדי ישראלי"

הערב (יום ג') תשיק חברת אקוואטק פישריז, קמפיין בכיכובה של מיכל אנסקי, לקידום דגים טריים מזן הברמונדי תחת המותג "ברמונדי ישראלי" . ההסכם בין החברה לאנסקי נחתם לפני כ- 4 חודשים וצולם בשבוע שעבר. הקמפיין באמצעות משרד הפרסום Lessismore מקבוצת BDO יכלול טלוויזיה, ופרסום בדיגיטל.

הקמפיין כולל סדרה של 4 סרטונים בכיכובה של אנסקי שמקדמים את יתרונותיו של הדג: טרי, בשרני ועסיסי , כאשר בכל סרטון עומדת לצד אנסקי דמות אחרת כמו דמותה של סבתא רחל שחושפת את הסוד שלה לדג חריף של שבת ודמותו של בחור צעיר הדן עם מיכל על איך עושים דג על האש . הסלוגן שמלווה את סרטוני הקמפיין הוא "ברמונדי ישראלי הדג של הדייגים".

לדברי מורדי ללוש, מנכ"ל חברת אקוואטק פישריז "מיכל אנסקי , דמות מוכרת ומוערכת בתרבות הקולינריה בישראל ידועה בחיבתה לאוכל בריא, טרי ואיכותי, מה שעולה בקנה אחד עם ערכיו של המותג "ברמונדי ישראלי"


דגי הברמונדי תחת המותג "ברמונדי ישראלי" גדלים בחווה בנגב של חברת אקוואטק פישריז מובילה עולמית בטכנולוגיות לגידול מבוקר של דגי מאכל. דג הברמונדי הישראלי הינו בשרני, עסיסי, בריא וטרי וגדל במים נקיים, בטמפרטורה אופטימלית, במליחות מדויקת ובתנאים מבוקרים וידידותיים לסביבה ולדג שמעצימים את תכונותיו הטבעיות ושומרים על טעמו המשובח.

קרדיטים:

שם המפרסם: אקוואטק פישריז  משרד: Lessismore  קריאייטיב: ערן ברקן, רני צלח  הפקה: בבושקה הפקות, פיץ תוכן  במאי: תומר קזיניץ  צלם: עופר בר  סטיילינג: נועה קנריק  עורך אונליין: אנדרה פרידמן  עורך אופליין: דניאל ריב