עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
דווקא לחמניות את ניגשת

דביר בנדק ודבל'ה גליקמן בקמפיין חדש

מזרחי-טפחות עולה השבוע עם קמפיין חדש למגזר העסקי ומציג את דבל'ה גליקמן בדמותו המיתולוגית של שאול בעל חנות החמניות והפעם עם בנו , המתקשה לקדם את העסק מול הבנק שלו.

ההשקעה בקמפיין נאמדת בכ- 5 מיליון ₪ ותעלה בכל ערוצי המדיה.

בקמפיין חדש בהובלת פרזנטור הבנק דביר בנדק, מחזק מזרחי טפחות את מעמדו כבנק מועדף לעסקים. הקמפיין הנוכחי מחזיר לבמה את הדמות המיתולוגית של שאול בעל חנות הפרחים בכיכובו של דבל'ה גליקמן ודביר כלקוח שנכנס לרכוש פרחים אצל שאול פרחים ובניו.

בקמפיין החדש, דביר נכנס לחנות הפרחים "שאול ובניו" ופוגש את שאול ובנו "בניו". והם מלינים בפניו על הקשיים שחווים בפיתוח העסק שלהם בגלל הבנק שלהם.
לצד הסרט הראשי צולמו מספר סרטונים קצרים המקדמים מוצרים ושירותים שמציע מזרחי טפחות לעסקים וביניהם – פעילות סחר בינלאומי, מתן הלוואה בערבות מדינה בליווי בנקאי אישי, משכנתא ייחודית לעסקים המאפשרת להם לקבל משכנתא לטווח ארוך ובתנאים נוחים כדי לרכוש את המשרד או הנכס בו הם נמצאים וכן את העובדה כי אלפי לקוחות כבר הצטרפו למזרחי טפחות.

כחלק מהמהלך, יצר הבנק מבצע ייחודי ללקוחות הבנק חברי מועדון הכרטיס לעסקים, במסגרתו יוכלו להזמין זר חמניות בשווי של 100 ₪ ברשת זר פור יו בחינם בהורדת קוד הטבה באתר מועדון לעסקים של מזרחי טפחות. *מספר הקודים מוגבל וניתן למימוש באחד מסניפי זר4 יו ברחבי הארץ.

דינה נבות, סמנכ"ל שיווק בנק מזרחי טפחות: "מזרחי טפחות פועל גם בתחום הבנקאות לעסקים באסטרטגיה אחרת כזו הנגישה ללקוחות , קשובה להם ופועלת לקדם את צרכיהם הן באמצעות הבנקאים בסניפים והן באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. הבנק רואה את הסגמנט העסקי כקהל יעד אסטרטגי, מבין את הצורך של העסקים בבנקאים זמינים, מקצועיים ומנוסים אשר מתאמצים עבור הלקוח ומלווים אותו בכל שאלה ובעיה במטרה לסייע להם להתמודד בפעילות העסקית שלהם ".


הקמפיין יעלה בכל ערוצי המדיה באמצעות משרד הפרסום ראובני-פרידן IPG
קרדיטים:

שם המפרסם: מזרחי טפחות  משרד: ראובני פרידן IPG  מנכ"ל משותף: זיו קורן  סמנכ"ל קריאייטיב: דני יעקובוביץ'  סמנכ"ל לקוחות: שירי הייסר בן גור  מנהלת אסטרטגיה: הילה רום  מנהלת קריאייטיב: מיטל שקדי  קופי: אליעד פרידמן  ארט: ינון יוסף  סופרוויזרית: מעין רום  חברת הפקה: ראבל סרטים  במאי: רני כרמלי  צלם: מנו קדוש  עורך: דדן עוזיאל  פוסט: Gravity  סאונד: סאונדהאוס