עבודות אחרונות שהועלו לאתר
  כל מה שחם
 
מי אמר שהפרינט מת?

תערוכה של מאה המודעות הקריאטיביות ביותר ב11 שנים האחרונות תוצג בבצפר

מידי שנה מאות מודעות יוצאות לאור ומתפרסמות במגזינים ועיתונים. אך למרות זאת רק אחדות מהן ניחנות בגוון קריאטיבי יוצא דופן, מודעות שמשרדי הפרסום גאים בהן ושולחים לתחרויות קריאייטיב בארץ ובעולם. המודעות האלה מופיעות במגזין CMYK - מגזין הפרינט הישראלי.

בשנת 2006 חברו הפרסומאים ניר פרח וגולן נוחיאן, אז אנשי קריאייטיב במשרד הפרסום גיתם BBDO , למיזם משותף בשם CMYK, שהוא למעשה מגזין היוצא אחת לשנה ומאגד בתוכו את מיטב מודעות הפרינט הקריאטיביות ביותר שיצר ענף הפרסום במהלך השנה החולפת.
לאחר ארבע שנים בהן יצא המגזין לאור, פרש מהמיזם ניר פרח ומאז ובמשך 11 שנים רצופות, מלאכת איסוף המודעות מהמשרדים והוצאת המגזינים לאור הופקדה בידי הפרסומאי גולן נוחיאן.
עם השנים אצר נוחיאן למעלה מאלף מודעות וכעת, לאחר 11 שנות פעילות, איגוד הפרסום הישראלי הרים את הכפפה ובחר לארח את התערוכה בבצפר בנמל ת"א, שם יוצגו אוסף של למעלה ממאה מודעות פרינט הכי קריאטיביות שיצר ענף הפרסום ב11 השנים האחרונות.


לדברי יגאל בראון מנכ״ל הבצפר ואיגוד הפרסום: "הפרינט עדיין לא מת! אבל כמו הרבה מוצרים שידעו שנים של עדנה וכוכבם זהר, גם הפרינט הגיע לשיבה טובה וזה הזמן ״למפגש מחזור״. אנחנו גאים להרים את תערוכת ההצדעה לפרינט שתזכיר לכולנו כמה קראיטיביות ועוצמה יש בפרינט. אני מזמין את כל מי שנושם יצירתיות להגיע לתערוכה ולהתבשם ממיטב הרעיונות שהיו מנת חלקנו בעשור האחרון".

התערוכה בחסות פרסום גיל - הפקות דפוס יוקרתיות וקריאטיביות.
התערוכה תפתח לקהל הרחב ב 17.7.18, יום שלישי ותוצג במשך כל חודשי הקיץ.

מתוך התערוכה: